کپی‌رایت

کپی‌رایت همه‌ی نوشته‌هایی که در وبلاگ یک زبان جدید، یک زندگی جدید است می‌خوانید، برای مهدی فیروزی، صاحب دومین anewlanguageisanewlife.com و نویسنده و مترجم وبلاگ محفوظ است.

نوشته‌های این وبلاگ، به منظور نشر دانش و به‌اشتراک‌گذاریِ آگاهی پیرامون موضوع زبان خارجی و آموزه‌ها و مفهوم‌های مرتبط با آن، چه به صورت تالیفی و چه به صورت ترجمه و گردآوری، توسط مهدی فیروزی تهیه و منتشر می‌شوند. خواندن و یادداشت‌برداری و استفاده‌ی عملی از آنها در مسیر یادگیری و یا آموزش زبان‌های خارجی برای زبان‌آموزها و مدرسین زبان‌های مختلف، هدف اصلیِ راه‌اندازی این وبلاگ است.

اما کپی و بازنشر و استفاده از نوشته‌های این وبلاگ، در سایر وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها و مجله‌های آنلاین و همین‌طور رسانه‌های کاغذی و مولتی‌مدیا و هم‌چنین کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی ممنوع می‌باشد و اینجانب حق خود را برای پیگیریِ قانونیِ هرگونه کپی‌برداری و بازنشر و استفاده از این نوشته‌ها محفوظ می‌دانم.

اگر صاحب رسانه‌ی آنلاینی اعم از وبلاگ و وب‌سایت و یا صفحه‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی هستید، در صورت استفاده از تمام یا بخشی از نوشته‌های این وب‌سایت، چه به صورت تالیفی باشند و چه به صورت ترجمه و گردآوری، باید نام نویسنده و نام وب‌سایت و آدرس آن را به عنوان منبع حتماً ذکر بفرمایید. مانند این:

مهدی فیروزی، وب‌سایت یک زبان جدید یک زندگی جدید است

اگر صاحب رسانه‌ای کاغذی اعم از روزنامه و مجله هستید و یا در حال تهیه‌ی مجموعه‌ای مولتی‌مدیا یا نگارش کتاب یا دوره‌ی آموزشی هستید، برای استفاده از تمام یا بخشی از نوشته‌های این وب‌سایت، باید ابتدا با بنده تماس بگیرید و جزئیات را ذکر بفرمایید تا در صورت امکان، اجازه‌ی استفاده از آن مطلب به شما داده شود، البته با حفظ قانون حق تکثیر.

برای گردآوری و ترجمه و نگارش و در نهایت انتشار هر یک از نوشته‌های وبلاگ یک زبان جدید یک زندگی جدید است» ساعت‌ها وقت و انرژی صرف می‌شود، پس از بازدیدکننده‌ها و خواننده‌‌های گرامی انتظار می‌رود این تلاش را ارج نهاده و کپی‌رایت نوشته‌ها را حفظ کنند.